فروشگاه الکتروتک لایت

مجموعه الکتروتک لایت بیش از ۲۰ سال تجربه،پیشرو در پخش و توزیع تجهیزات برق روشنایی،برق صنعتی،سیم و کابل،اتوماسیون صنعتی، ضدانفجار در کشور میباشد.
الکتروتک لایت از آغاز توانسته است با پخش و توزیع با نازلترین قیمت و با بهترین کیفیت نوع کالا مورد اطمینان بازار و مرجع قابل اطمینان برای خدمات به مشتریان باشد.
این مجموعه با نوع کیفیت بالای کالا و با نازلترین قیمت توانسته رغیب بازار لاله زار تهران باقی بماند و تا حد ممکن به وسعت بیشتر بپردازد.

فروشگاه الکتروتک لایت

خلا ناشی از نبود یک فروشگاه تخصصی در صنعت روشنایی و برق به همراه شناخت نیاز بازار از مهم‌ترین دلیل‌های ما برای ایجاد الکترو تک لایت بود. ما در الکترو تک لایت تلاش می‌کنیم تا با گردآوری جمعی از نیروهای متخصص، متعهد و جوان، همچنین ارائه بهترین قیمت و اطلاعات شفاف، تجربه‌ای لذت‌بخش از خرید اینترنتی محصولات برقی و روشنایی با گارانتی معتبر را برای تمامی افراد ایجاد کنیم. اولین هدف ما همراه بودن با مشتری و کمک به خرید بهتر با ارائه مشاوره تخصصی و تلاش به کم کردن سردرگمی در انتخاب و خرید آنلاین محصولات برقی و روشنایی است.
محصولات موجود در فروشگاه بسیار متنوع هستند و در کاربردهای خانگی، صنعتی، اداری و سازمانی استفاده می‌شوند. در الکترو تک لایت شما می‌توانید لامپ، پنل روشنایی، چراغ سقفی و خطی، تجهیزات  لوازم برقی خانگی ، محصولات بسیار دیگری را خریداری کنید.

مهارت های ما

گارانتی محصولات
ضمانت محصولات
خدمات پس از فروش
تعمیرات